Новини світу. 1 серпня. Росіяни виявилися більш ледачими за українців, а “лідером” лінощів у світі став Свазіленд.

Ледарі
Ледарі

Міжнародна група вчених склала рейтинг найбільш ледачих країн світу, проаналізувавши статистичні дані про рівень фізичної активності їхніх мешканців протягом останнього десятиліття.

Найбільше ледарів, як виявилося, мешкає у Свазіленді. “Індекс лінощів”, тобто відсоток фізично неактивного населення, там становить 68%. На другому місці – Саудівська Аравія (68,8%), на третьому – Аргентина (68,3), на четвертому – Сербія (68,3), і замикає п’ятірку “лідерів” Кувейт (64,5%).

Україна показала досить непогані результати, посівши 83-е місце (з-поміж 102). За даними дослідників, у нашій країні фізично неактивними є лише 18,4% громадян. Причому більше ледачих серед чоловіків (20,4%), ніж серед жінок (16,3%). Для порівняння, у Росії живе 20,8% ледачих людей (77 місце), у США – 40,5% (37 місце), а в Італії взагалі лінується більше половини населення – 54,7% (15 місце).

Натомість найбільш працьовитими країнами виявилися: Бангладеш (останнє місце з “індексом лінощів” всього лише в 47%), Мозамбік, Бенін, Монголія і Малаві. За даними вчених, відсутність фізичної активності стає причиною 6-10% захворювань у всьому світі, в тому числі серцевих захворювань, діабету і деяких форм раку.

Джерело tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.