Новини України. 30 серпня. Українські дороги визнали одними з найгірших у світі.

В Україні найгірші дороги

Такий невтішний висновок зробили соціологи Інституту Геллапа.

Україна посіла 133-е місце з 148-ми в рейтингу американських дослідників, які запитали водіїв півтори сотні країн світу, чи задоволені вони своїми дорогами. Задоволеними виявилися лише трохи більше чверті.

У рейтингу за Україною виявилися лише африканські держави, Молдова та Монголія. Росія вище на п’ять пунктів. А Білорусь взагалі вирвалася на 67 місце – в першу половину списку.

В Укравтодорі визнають, що в сусідній Білорусі фінансування на кілометр дороги удвічі-втричі більше, ніж в Україні. А на те, щоб відремонтувати всі українські автодороги такими темпами, як зараз, знадобиться щонайменше 85 років.

А поки, прокотившись по деяких дорогах України, можна відразу їхати на СТО – ремонтувати автомобіль. Так, на одній з доріг Миколаєва необхідно їхати зі швидкістю не більше 35 кілометрів на годину, щоб машина залишилася справною.

“Ходова побивається повністю. Добре, якщо люди приїжджають своїм ходом після цієї ділянки дороги. В основному їх привозять евакуаторами“, – розповів власник місцевої СТО Олексій Духовний.

Дорогу будували з порушенням – замість трьох шарів асфальту поклали один.Цього літа виділили гроші на ремонт половини з вісімдесяти розбитих кілометрів.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.