Новини політики. 16 серпня. Питання про можливий вихід Греції з єврозони, швидше за все, знову постане вже у вересні, заявив член Європейської комісії з енергетики Гюнтер Еттінгер.

ЄС знову підіймає питання Греції

За його словами, у вересні буде опублікована доповідь “трійки” міжнародних кредиторів Греції (Єврокомісії, Європейського центрального банку та Міжнародного валютного фонду), яка потягне за собою прийняття рішення про долю Греції.

Греція має труднощі вже три роки. Багато чого було зроблено за рахунок реформ, але ще більше належить зробити. У вересні “трійка” представить свій звіт з оцінкою останніх подій в Афінах. Потім буде прийнято рішення про долю Греції в єврозоні”, – сказав Еттінгер.

При цьому він упевнений, що Європі потрібні і ЄС, і єврозона, якщо європейці хочуть грати якусьь значущу роль у світовій політиці та економіці.
На питання про те, чи буде вихід Греції з валютного блоку крахом самої ідеї єдиної валюти, Еттінгер дав ухильну відповідь.

“Жоден експерт не може з упевненістю передбачити наслідки виходу Греції. Однак є ймовірність, що ця подія призведе до складнощів для всієї європейської економіки. Ризикувати подібним даремно не варто”, – сказав він.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.