Новини культури. 9 серпня. Сьогодні в Центрі сучасного АНТИмистецтва презентували серію незвичайних політичних плакатів.

Центр сучасного АНТИмистецтва презентував серію незвичайних політичних плакатів

Героями мальованих постерів стали вигадані кандидати, які настільки абсурдно намагаються за себе агітувати, що здаються цілком реальними і до болю знайомими персонами.

“Наші плакати не мають нічого спільного з існуючими героями і політичними силами. Як то кажуть, всі події та персонажі вигадані, будь-який збіг імен і подій з реальними є випадковістю”, – каже куратор Центру сучасного АНТИмистецтва Тодор Александров. – “Джерелом натхнення стали нікому не відомі особи, які за допомогою невиразних гасел сподіваються прийти до влади”.

Автором агітаційних плакатів став барнаульський художник Іван Румов, який не в перше співпрацює з київським Центром сучасного АНТИмистецтва. Кілька місяців тому Румов виграв конкурс альтернативних логотипів Києва.

“Ми попросили Івана не шукати в Інтернеті інформацію про українських політиків та їх агітації, а малювати з натхнення”, – зізнається Тодор – “Що ж стосується самих постерів, то вони швидше присвячені навіть не самим кандидатам, а їх політ-технологам. Дивні люди.”

Нагадаємо, Центр сучасного АНТИмистецтва відкрився в листопаді 2011 року на вулиці Прорізна, 21.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.