Новини України. 24 серпня. Наступні два з половиною роки для Віктора Януковича пройдуть у роздумах та діях довкола питання: як і де жити після президентства?

Безсмертний прокоментував два роки роботи Віктора Януковича на посаді президента

Таку думку у новому номері журналу “Країна” висловив колишній віце-прем’єр і заступник керівника Секретаріату президента України Роман Безсмертний.
“Період спокійного життя в самотності “Межигір’я” закінчується. Ці парламентські вибори дадуть президентському оточенню певний час для перепочинку та роздумів. “Регіони” з мажоритарниками сформують більшість. Мабуть, візьмуть до компанії ще й комуністів. Але це буде коротка передишка”, – зауважив він.
Безсмертний підкреслив, що у своїй політиці Янукович багато в чому копіює Леоніда Кучму.
“Але другий президент ставився до таких питань, як, наприклад, мова суто технічно. Він це використовував, але знав, що російська – мертвий бог. Саме це дозволило Кучмі створити ситуацію, коли перший раз за нього проголосували Схід та Південь, а другий – Захід і Центр. Він змістив своє електоральне поле. У Януковича так не вийде, бо він справді вірить у мертвих богів”, – наголосив екс-віце-прем’єр.

Зауважимо, 25 серпня 2012 року президентський термін Віктора Януковича долає екватор.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.