Новини технологій. 21 серпня. ФОТО/ВІДЕО. У США успішно пройшли випробування нового літаючого мотоцикла – ховербайка, розробленого каліфорнійською компанією “Аерофекс”.

літаючого мотоцикла Hover Bike
літаючого мотоцикла Hover Bike

Пілотований апарат, начебто зійшов зі сторінок науково-фантастичних книг або взятий з легендарної кіноепопеї Джорджа Лукаса “Зоряні війни”, здатний розвивати швидкість до 30 миль в годину (близько 48 км/год) і підніматися на висоту до 15 футів (4,6 м). Замість коліс у нього – несучі гвинти, а управління не вимагає спеціальних курсів підготовки, так як здійснюється з допомогою двох планок на рівні колін – за рахунок природного натискання на них у момент відхилення тіла пілота.

Вважайте, що цей літаючий засіб пересування буде виконувати функції всюдихода

, – цитує аерокосмічного інженера і засновника “Аерофекс”
Марка де Роша телеканал FoxNews.

В майбутньому лікарі зможуть добиратися на них до пацієнтів, що живуть в важкопрохідної сільської місцевості, а співробітники прикордонної служби – патрулювати територію.

Винахід оснащене бортовим комп’ютером, який “відстежує кути нахилу, повороту і крену, контролюючи траєкторію руху і стійкість ховербайка в просторі”, додає винахідник.

Однак найближчим часом компанія планує зайнятися розробкою безпілотної версії літального апарату, який можна буде використовувати як у цивільних цілях – для здійснення тяжких сільськогосподарських робіт у полі, постачання продуктів харчування в умовах важкої прохідності, так і у військових – для доставки боєприпасів у міській місцевості з обмеженим простором. За словами де Роша, переваги ховербайка в тому, що він може маневрувати “серед дерев, уздовж стін і під мостами”.

ФОТО: літаючого мотоцикла Hover Bike

літаючого мотоцикла Hover Bike

літаючого мотоцикла Hover Bike

літаючого мотоцикла Hover Bike

ВІДЕО:

За матеріалами geekologie

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.