Новини світу. 10 серпня. У Стокгольмі зростає кількість нелегального зброї.

Шведська поліція
Шведська поліція

З початку року поліція в ході рейдів конфіскувала 171 пістолет і автомат, що на 25% більше, ніж за аналогічний періоду 2011 р.

Все частіше порушниками закону в цій галузі стають зовсім молоді люди, навіть підлітки.

“З одного боку, до цього призводить загострення конфліктів між молодіжними бандами. З іншого, – власники магазинів або інших закладів, де трапляються збройні пограбування, зрозумівши, що молоді нальотчики, в основному, мають при собі відносно безпечні пневматичні пістолети, перестали всерйоз ставитися до таким загроз. Тому злочинці обзаводяться справжньою зброєю і демонструють її, стріляючи, наприклад, в стелю”, – розповідає в інтерв’ю газеті “Свенська Дагбладет” начальник молодіжного відділу Західного округу поліції Стокгольма Йорген Ульсон.

За словами столичного поліцейського Матса Ліндстрема з групи по боротьбі з особливо небезпечною злочинністю, крім пістолетів у кримінальних елементів тепер все частіше зустрічаються автомати та гранати. “Зброя ця застосовується, в першу чергу, для внутрішніх розборок між кримінальниками. Було б небажано бачити стурбованих підлітків з гранатами в руках”, – відзначає він.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.