Новини світу. 25 серпня. У Санкт-Петербурзі поліція затримала місцевого жителя, який щоранку на одній зі станцій метро стоїть деякий час з табличкою, на якій світяться різні позитивні написи: “Доброго ранку”, “Життя гідне того, щоб цінувати його”, “Не здавайся, свого добивайся”.

Хлопцеві пояснили, що на побажання йому потрібна ліцензія

Хлопець поділився на своїй сторінці в соцмережі записом діалогу з поліцейським під час затримання. Захисник правопорядку стверджував, що на подібні акції потрібна ліцензія і узгодження з контролюючими органами. Після слів хлопця, що він всього лише піднімає людям настрій, поліцейський відповів:

“Ви піднімаєте людям настрій, але все одно заняття будь-якою діяльністю повинно мати ліцензію або санкцію”. На запитання молодої людини: “Хіба я роблю щось погане?” йому відповіли: “Так, ви робите погане”. На прохання уточнити що саме, правоохоронець заявляє, що активіст винен у тому, що не погоджує з органами влади свій “рух у системі суспільних відносин”.

Окрім того, поліцейський згадав справу Pussy Riot: “Ось дівчатка, які станцювали в храмі в Москві, може бути, теж думали, що займаються самовираженням. Ось вони зараз усвідомлюють згубність свого діяння в місцях позбавлення волі. Ви теж хочете цього?”.

В кінці бесіди молодий чоловік попросив співробітника поліції представитися, але той відмовився і пішов.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.