Новини політики. 13 серпня. Стандарти, які роблять неможливим спотворення волевиявлення громадян, повинні стати нормою для України.

Партія Регіонів
ПР впевнена у своїй перемозі

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу ПР, про це заявив народний депутат від Партії регіонів, представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко.

«Стандарти, що діють сьогодні в Європі і виключають спотворення волевиявлення громадян, повинні стати нормою для України. Нам потрібно гідно пройти агітаційну кампанію і саме голосування. Думаю, що і наші політичні партнери, і опозиція зацікавлені в чесній конкуренції», – сказав Мірошниченко.

Він зазначив, що доводити свої переваги кандидатам слід шляхом прозорої та чесної конкуренції. Також регіонал нагадав про прийняття Верховною Радою рішення про встановлення відеокамер на виборчих дільницях і назвав вибори в парламент ще одним випробуванням для української демократії.

«Чесність, прозорість, конкуренція, доступність повинні стати ознаками проведення виборів на всій території Україні. Саме до цього Президент закликає всіх нас. Ми здатні перемагати чесно», – підсумував Мірошниченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.