Новини технологій. 5 серпня. Фото. Якщо вірити останнім повідомленням “обізнаних джерел”, до анонсу міні-версії культового планшета Apple залишилося зовсім недовго чекати.

Досі точно невідомо, чи дійсно Apple готує iPad mini

У зв’язку з цим виглядає навіть дивним, що в мережі ще немає кілотонни численних варіацій фотографій майбутньої новинки.

Ресурс Apple.pro виправив ситуацію – він помітив на китайському сайті мікроблогів Weibo кілька фото, на яких за заявою опублікував, представлений корпус того самого довгоочікуваного “iPad mini“.

Звичайно, не можна з упевненістю сказати, що фотографії справжні і дійсно показують корпус саме цього пристрою. Проте, обійти увагою їх не можна, оскільки частенько саме такі зображення і виявляються справжніми.

Якщо припустити, що “нас не обманюють”, то можна помітити такі нюанси. Більше за все впадає в око відсутність отвору для основної камери на задній панелі. При цьому більш ранні начерки чохлів, нібито призначалися для iPad mini, на таку камеру безумовно були розраховані. Цілком можливо, що на фото представлений ранній прототип, а потім камеру таки зробили.

Додамо ще одну додаткову ложку дьогтю. Користувач, який опублікував зображення, не виявив у своєму акаунті великої активності в минулому, по якій можна було б хоча б спробувати переконатися в його благонадійності і достовірності фото.

У будь-якому випадку, такі зображення пропустити повз було не можна. Тому ми просто залишимо їх тут для історії. Зазначимо, що про iPad mini досі відомо не дуже багато, крім того, що він начебто існує. Прогалини в подробицях поки залишається заповнювати, давши волю своїй уяві.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.