Новини спорту. 12 серпня. Урочиста церемонія закриття ХХХ літніх Ігор стартувала в Лондоні на Олімпійському стадіоні.

Лондон, закриття Олімпійський ігор
Лондон, закриття Олімпійський ігор

Змагання з усіх видів спорту завершилися, і тепер атлети чекають останнього акорду – участі в урочистому параді країн, який пройде в середині церемонії.

В цей час на стадіоні демонструється звичайний день робочого Лондона. Архітектурні перлини міста обгорнуті в газету, а через деякий час вони вибухають.

Популярна британська соул-співачка Емілі Санде виконує пісню, яка в перекладі на українську називається “Читайте всі про це”. Твір було створено і записано репером Стівеном Полом Мандерсоном, відомим більш як Професор Грін. Він стало хітом Великобританії 2011 року.

Група “Стомп”, що складається з акробатів-силовиків, створює хаотичну какофонію звуків міста. І невипадково – за задумом постановників церемонії, перша частина картини, що тут розгортається називається “Час пік”.

З Біг-Бена з’являється постать Уїнстона Черчилля, який читає уривок з трагікомічній п’єси Шекспіра “Буря”. Після чого виповнюється гімн “Боже, бережи королеву”, під час якого британські прапори, що майорять по всюду, в тому числі і з вікон автомобілів.

Всі прапори зливаються і трансформуються у твір одного з найвідоміших англійських художників Дем’єна Херста. Навкруги червоно-біло-сині квіти, що висловлюють динамічну, анархічною енергію британського поп-арту.

Завершується другий тематичний частина церемонії, записана під кодовими словами – “Боже, бережи королеву”.

Третя частина церемонії присвячена святам та вечіркам в країні з нагоди 60-річчя царювання королеви Великобританії Єлизавети II.

На сцені виступили популярні колективи – “Меднесс” / Madness /, “Пет шоп бойз” / Pet shop boys /, “Уан дайрекшн” / One direction /.

На екрані з’являється відомий британський актор Майкл Кейн в уривку з класичного фільму 1969 року “Пограбування по-італійськи” / The Italian job /. Потім показують уривок з популярної британської телекомедія “Дурням щастить” / Only fools and horses /.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.