Новини України. 30 серпня. Компанія «Снєжка-Україна» представила новий продукт – готові кольорові фарби «Sniezka Nature».

Інтерактивна частина заходу продемонструвала нестандартні варіації застосування нових фарб

Перша презентація фарб відбулася для представників ЗМІ 30 серпня в київському готелі «InterContinental». Учасники заходу розглянули технічні характеристики фарб та отримали можливість випробувати продукцію.

Програма презентації поєднала виступи представників ТзОВ «Снєжка-Україна», бельгійського представника фірми «DuPont Titanium Technologies» та інтерактивні заходи для журналістів.

Марек Павлусь, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна», та Орест Жураківський, старший консультант з ЛФП, представили одну з перших в Україні готову кольорову фарбу «Sniezka Nature», окреслили її призначення та особливості застосування. Йоган Ван ден Гемель, бельгійський представник з питань ліцензування торгових марок компанії «DuPont Titanium Technologies», пояснив принципи застосування технології Teflon® surface protector у виробництві лакофарбової продукції.

Компонент Тефлон, який входить до складу фарб «Sniezka Nature», використовується у лакофарбових виробах 50 країн світу. Teflon® сприяє захисту поверхні, її очищенню від бруду, поліпшує відштовхування води, протидіє забрудненню. Корпорація «DuPont Titanium Technologies» тестує та сертифікує всю продукцію зі складником Teflon®.

Інтерактивна частина заходу продемонструвала палітру відтінків продукції «Sniezka Nature», а також нестандартні варіації застосування нових фарб. Журналісти взяли участь у «графітації» – колективному створенні кольорової інсталяції за допомогою фарб «Sniezka Nature», а також використали нову продукцію для майстер-класу з написання картин, споглядаючи панораму вечірнього Києва.

Учасники порелаксували також у димовій кімнаті барв, де весь простір заповнював колір, а згодом пройшли психологічний тест на визначення кольорового типажу особистості.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.