Новини України. 27 серпня. В ході вступної кампанії – 2012 в 91 вуз України не надійшло жодної заяви про вступ на навчання.

студенти
У 91 ВУЗі України абітурієнти не хочуть вчитися

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури за результатами перевірки кампанії.

За інформацією, отриманою від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту в цьому році бажання здобути вищу освіту виявили 691,5 тис. абітурієнтів, зазначили в Генпрокуратурі. Всього у 854 ВНЗ було подано понад 2 млн заяв.

«У той же час у 91 вищий навчальний заклад не надійшло жодної заяви про вступ на навчання, в основному це заклади приватної форми власності», – сказано в повідомленні.

Також в ГПУ повідомили, що 9 вищих навчальних закладів здійснювали прийом абітурієнтів не маючи ліцензії або сертифіката про акредитацію на надання освітніх послуг з окремих спеціальностей.

Раніше міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявляв, що в ході вступної кампанії у 120 вузів, переважно приватної форми власності, було подано менше 100 заяв. За його словами, в 2 вузи було подано по 1 заяві, ще в 13 навчальних закладів – менше 10 заяв.

За даними МОН, найпопулярнішими вузами є Київський національний університет імені Тараса Шевченка (45467 заявок), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (41071 заявка), Львівський національний університет імені Івана Франка (40751 заявка), Національний авіаційний університет (35283 заявки) та Національний університет «Львівська політехніка» (32887 заявок).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.