Новини України. 22 серпня. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник повідомив, що за останні два роки в Україні були закриті близько 300 загальноосвітніх шкіл.

Табачник розповів про закриття шкіл

Він підкреслив, що у всіх випадках закриття шкіл була дотримана передбачена законом процедура, передає Цензор.НЕТ.

“За 2 роки роботи уряду Тимошенко закрилося 650 шкіл, за 2,5 роки роботи уряду Азарова – трохи менше 300, але в кожному випадку процедура була дотримана, була згода територіальної громади, було перевірено це і міністерством, і прокуратурою, – підкреслив він. – У цьому році я картину зможу доповісти після 10 вересня”.

Міністр зазначив, що згідно закону можна об’єднувати в освітні округи з базовим навчальним закладом кілька шкіл. За його словами, це дозволить оптимізувати витрати на середню освіту і сформувати навчальні центри з належною матеріально-технічною базою.

Як повідомлялося раніше, в Донецьку під загрозою закриття опинився єдиний 10 клас української гімназії НВК “Гармонія”. За два тижні до початку нового навчального року начальник відділу освіти Ленінського району Донецька Л. А. Распорская направила в гімназії лист, в якому говориться:

“з метою формування шкільної мережі на 2012-2013 н. р., згідно з рекомендаціями районного відділу освіти, нагадуємо Вам, що наповнюваність учнів у 10-х класах повинно бути не менше 25 осіб. У разі ненабіранія такої кількості учнів до 25.08.2012 р. класи не відкриваються “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.