Новини технологій. 31 серпня. Токійський окружний суд сьогодні відхилив позов американської корпорації Apple до південнокорейської Samsung про порушення патентів.

Нинішнє рішення не ставить крапку в битві двох корпорацій за японський ринок

Samsung звинувачували в незаконному використанні чужих винаходів і розробок у восьми моделях смартфонів і планшетних комп’ютерів серії “Гелексі”.

Токійський суд визнав претензії Apple необгрунтованими. Як наголошується у вердикті, “технології Samsung не відносяться до технологічного поля розробок” американської компанії.

Однак нинішнє рішення не ставить крапку в битві двох корпорацій за японський ринок. На процесі розглядалося тільки досить вузьке питання про технології передачі музики та інших даних з комп’ютера на смартфони і планшети.

Паралельно йдуть ще більше десятка інших процесів, в ході яких розглядаються інші претензії Apple до Samsung і навпаки. Всього ж такі розгляди дві компанії ведуть зараз в 10 країнах світу.

Раніше в поточному місяці присяжні у Федеральному суді Сан-Хосе (штат Каліфорнія) визнали компанію Samsung винною в порушенні шести патентів Apple. Суд зобов’язав південнокорейську корпорацію виплатити компенсацію в розмірі 1,05 млрд доларів. Зараз вирішується питання про заборону на продаж смартфонів “Самсунг” в США.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.