Новини світу. 13 серпня. США планують в 2012 році експортувати озброєнь на 51,6 мільярда доларів

F-22 компанії Lockheed Martin
F-22 компанії Lockheed Martin

Протягом останніх трьох років експорт американської продукції військового призначення (ПВП) демонструє позитивну динаміку зростання.

За даними Агентства з оборонного співробітництва та безпеки міністерства оборони США DSCA (Defense Security Cooperation Agency), в 2010 році експорт ПВП в рамках міжурядових угод по програмі військової допомоги іноземним державам FMS (Foreign Military Sales) склав 24,4 млрд дол, в 2011р . – 32,9 млрд дол, а в 2012 р. планується поставити за кордон озброєнь і військової техніки на 51,6 млрд дол.

До слова, свої позиції у верхній частині Top 100 зберегли і три європейських виробника продукції військового призначення. Британська BAE Systems зайняла третє місце з 29,8 мільярда доларів, а концерн EADS і італійська Finmeccanica – сьоме і дев’яте місця з 12,2 і 10,6 мільярда доларів відповідно.

Свої позиції у верхній частині Top 100 зберегли і три європейських виробника продукції військового призначення. Британська BAE Systems зайняла третє місце з 29,8 мільярда доларів, а концерн EADS і італійська Finmeccanica – сьоме і дев’яте місця з 12,2 і 10,6 мільярда доларів відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.