Новини України. 20 серпня. Нинішня українська влада не займається довгостроковим плануванням і не намагається прорахувати те, як буде складатися ситуація після парламентських виборів.

Янукович підписав закон про мови
Громадська думка не покладає ніколи відповідальність на групу людей – вона завжди персоналізує супротивника

Про це розповів український соціолог Віктор Небоженко, передає Росбалт.

На його думку, влада не звикла далеко заглядати.

“Вони вважають, що удача у них надовго. Відповідальність же за те, що відбувається в країні, лежить тільки на Януковичі, а його оточення безвідповідально цим користується. Причому це проблема президента, а не його оточення. З ними в будь-якому випадку нічого не відбудеться – навіть якщо буде дефолт в країні або масові протестні виступи. В будь-якому випадку постраждає тільки Янукович. А він при всьому тому, не загадує далеко і щиро впевнений, що управляє країною”, – вважає експерт.

“Треба розуміти, що громадська думка не покладає ніколи відповідальність на групу людей – вона завжди персоналізує супротивника”, – резюмує Віктор Небоженко.

Нагадаємо, раніше відомий публіцист і політоглядач Олександр Чаленко заявив, що Янукович з його “донецьким” оточенням – головні гаранти існування України у нинішніх кордонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.