Новини науки. 11 серпня. Сонце, від якого повністю залежить біологічне життя на Землі, оточене загадковою темною матерією.

Сонце
Вчені на 99% впевнені, що темна матерія розташована навколо Сонця

Про це повідомила сьогодні британська радіостанція Бі-бі-сі з посиланням на відкриття, зроблене міжнародною науковою групою швейцарського Цюріхського університету.

“Ми на 99% впевнені, що темна матерія знаходиться в безпосередній близькості від Землі і розташована навколо Сонця“, – заявила один з керівників робіт професор Сільвія Гарбарі. Даний висновок був зроблений вченими на основі новітньої математичної моделі, що враховує розподіл мас в численних галактиках.

Сучасна наука вважає, що на темну або чорну матерію припадає близько 70% маси Всесвіту. Особливість цього виду речовини полягає в тому, що вона не дає електромагнітного випромінювання і не взаємодіє з ним. В результаті наявні прилади не здатні вести пряме спостереження темної матерії. Однак без неї Всесвіт не зміг би існувати в його нинішньому вигляді і розпався, стверджує наука.

Ще одна аксіома до сьогоднішнього дня полягала в тому, що поблизу Землі темної матерії немає, оскільки наша планета перебуває на периферії Чумацького шляху – галактики, в яку входить Сонячна система.

Зараз вчені з Цюріхського університету встановили, що темна енергія знаходиться в безпосередній близькості від Землі.

Поки не ясно, чи має темна матерія і пов’язана з нею темна або прихована чорна енергія вплив на людину, і якщо так, то яке саме.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.