Новини здоров’я. 2 серпня. Сьогодні діти вже не лазять по канатах, деревах, не займаються на гімнастичній стінці, тому вони стали набагато слабкіші фізично за своїх однолітків 10 років тому.

Нинішні діти виявилися слабкішими, незважаючи на однаковий зріст і вагу

Ці діти можуть присісти менше разів, ніж їх попереднє покоління, їм важко займатися на шведській стінці, мускулатура майже не розвинена.

Журнал Acta Paediatrica опублікував статтю, яка дає привід задуматися над здоров’ям нинішніх дітей і над їхнім активним відпочинком.

Дослідники Ессекського університету під керівництвом Гевіна Сендеркока порівняли дані про 315 дітей десяти років у 2008 і їх однолітків в 1998.

Було встановлено, що нинішні діти виявилися слабкішими, незважаючи на однаковий зріст і вагу. У них менш розвинена мускулатура, і вони майже не можуть зробити фізичних вправ, які для минулого покоління не представляли жодних труднощів.

Так, наприклад, кількість присідань, що виконуються десятирічними дітьми за ці 10 років скоротилося на 27,1%, сила рук – на 26%, захоплення – на 7%, 1 з 10 чоловік навіть не зміг підтягтися.

Педіатр вважає, що ці результати досить сумні, особливо те, що діти ведуть менш рухливий спосіб життя, який веде не тільки до атрофії м’язів, а й до ожиріння. Через низьку активність діти майже розтратили свій імунітет, вони частіше стали хворіти на різні захворювання, в тому числі і на харчову алергію.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.