Новини політики. 10 серпня. Компартія України пропонує провести референдум щодо доцільності подальшого використання державних символів: жовто-синього прапора і герба – тризуба.

Петро Симоненко
Комуністи здали все, проголосувавши свого часу за Конституцію, – Вітренко

Про це заявив глава КПУ Петро Симоненко під час візиту до Харкова.

За словами нардепа, держава не може існувати під символом, «з яким зустрічали Гітлера під час війни, і під яким вбивали безневинних людей».

Лідер ПСПУ Наталія Вітренко вважає слова передвиборчим популізмом. Вона нагадує, що нинішня символіка України закріплена в Конституції, яка приймалася, в тому числі, і за рахунок голосів фракції комуністів.

Як пояснила Вітренко, при голосуванні за нинішню Конституцію України комуністи дали 15 відсутніх голосів.

«Мені здавалося, що народ у нас все-таки повинен розбиратися в такій брехні, як каже Симоненко. Але, на жаль, народ все одно голосує за таких продажних політиків, як Симоненко. Комуністи здали все, проголосувавши свого часу за Конституцію, яка передбачає здачу російської мови, вони розвалили СРСР, вони дали голоси, яких бракує, щоб нинішня символіка була визнана державною. Але зараз під вибори Симоненко нахабно бреше про необхідність зміни символіки. Він, очевидно, забув або ж не хоче згадувати, як комуністи змовилися з Морозом, з лібералами. І комуністи тоді давали відсутні голоси», – сказала Вітренко.

«Сьогодні комуністи в черговий раз вішають таку локшину людям, таку закручену, що просто огидно. Сподіваюся, народ в цьому розбереться нарешті. І не буде вірити цій локшині Симоненка», – додала лідер ПСПУ.

За матеріалами Новый регион

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.