Новини політики. 21 серпня. На думку Нестора Шуфрича, що займає пост заступника Ради Національної безпеки України (РНБО) на даний момент в рамках мажоритарних округів напередодні жовтневих парламентських виборів повністю відсутні значущі представники опозиційної політики.

Нестор Шуфрич
Шуфрич не бачить в країні опозиціонерів

Згідно з повідомленнями Донецької прес-служби Партії Регіонів, в рамках прес-конференції, яка проходить сьогодні в Донецьку, Шуфрич заявив, що за останні два місяці ним було відвідано декілька регіонів, і в жодному з них він не побачив реальних кандидатів – опозиціонерів.

На думку Шуфрича, опозиційні представники існуючі в даний момент і представлені «Кличковським» «УДАРом» або «Україна-Вперед» Наталії Королевської представляються собою прихильників «помаранчевої» влади, яка раніше очолювала країну.

Шуфрич зазначив, що в найближчі років десять в Україні нових політиків не буде, будуть лише ті представники, які виступають в якості політичних діячів уже зараз.

Крім того, на думку Шуфрича, нині існуюча мажоритарна система виборів – тимчасове явище і вона припинить своє існування.

А пов’язано це з тим, на його думку, що в кожному регіоні повинна бути людина, яка буде займатися його лобіюванням.

А Шуріч зазначив, що найближчим часом владний процес може стати настільки прозорим і автоматичності, що потреба в такого роду лобістів просто зникне.

Однак, як додав політик, на сьогоднішній день це необхідно і влада пішла на зустріч представникам громадськості, якій необхідний такий регіональний лідер, який міг би допомогти в різних ситуаціях.

Джерело Гіпотеза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.