Новини політики. 2 серпня. Претендент у кандидати в депутати ВР від партії “Україна – Вперед!”, футболіст Андрій Шевченко впевнений в тому, що його кандидатура відповідає вимогам законодавства для реєстрації її Центральною виборчою комісією.

Шевченко виключив можливість поєднання політичної та спортивної кар’єри

Журналісти запитали, яким чином він може бути зареєстрований Центрвиборчкомом кандидатом у депутати у зв’язку з тим, що він не проживав в Україні в останні 5 років, повідомляє Сегодня.

“Ми подали документи, я думаю, що вони в порядку, я впевнений, що вони в порядку”, – відповів Шевченко.

Крім цього, він виключив можливість поєднання політичної та спортивної кар’єри. Шевченко підкреслив, що прийняв остаточне рішення бути в політиці.

Також його запитали, чи не перешкодить його балотування від партії “Україна – Вперед!” дружбі з депутатом Київської міської ради, лідером партії “Український демократичний альянс за реформи (УДАР)” Віталієм Кличко.

“Це не має ніякого відношення до нашої дружби”, – підкреслив Шевченко.

Андрій Шевченко також заявив, що вірить в команду, до якої приєднався, і знає, як перемагати.

“Я знаю, що таке перемога і як її досягти. Для цього потрібна хороша команда. Я вірю в Наталю (Королевську), вірю в себе, вірю в нашу команду. Україна – вперед!”, – сказав він, виступаючи на 10-му з’їзді партії.

Андрій Шевченко зазначив, що хоче, щоб українці жили краще і у них було майбутнє.

Нагадаємо, що 27 липня Шевченко заявив про завершення кар’єри футболіста, а 28 липня – про намір співпрацювати з “Україна – Вперед!”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.