Новини економіки. 31 серпня. Уряд РФ встановив порядок справляння утилізаційного збору з автомобілів, в якому не передбачені якісь винятки для транспортних засобів, вироблених в Україні.

Хакимов не виключив, що для автомобілів з України можуть бути введені пільги при сплаті утилізаційного збору

Як повідомили в прес-службі уряду РФ, відповідну постанову «Про утилізаційний збір щодо колісних транспортних засобів» підписав прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Документ набирає чинності з 1 вересня.

Зокрема, Медведєв затвердив правила справляння, обчислення та сплати утилізаційного збору щодо колісних транспортних засобів, а також повернення сплачених сум цього збору.

У документі окремо прописані правила умов, при дотриманні яких утилізаційний збір не сплачується у відношенні колісних транспортних засобів, що ввозяться в Російську Федерацію з територій держав – членів Митного союзу і мають статус товарів Митного союзу.

Нагадаємо, 29 серпня заступник начальника Головного управління федеральних митних доходів та тарифного регулювання ФМС Росії Рустам Хакимов не виключив, що для автомобілів з України можуть бути введені пільги при сплаті утилізаційного збору.

«Постановою уряду РФ може бути введено виключення або якийсь пільговий коефіцієнт, зробивши цей збір меншим для українських транспортних засобів», – сказав Хакимов.

За матеріалами Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.