Новини політики. 1 серпня. 72-й номер в списку ПР похвалився талантом голосувати за вісьмох.

Олександр Стоян “освоює” все більше кнопок

“Я відверто кажу – я освоїв 5 кнопок, можу і на 8 натиснути, якщо треба” – заявив на прес-конференції в Донецьку народний депутат України Олександр Стоян (ПР).

“Згадайте останній випадок, коли ми голосували за закон про мови – трибуни охороняються потужно, президія охороняється потужно, депутатів наших багатьох немає, справа вже йде до канікул. Нас посадили в залі на кнопки, я відверто кажу – я освоїв 5 кнопок, можу і на 8 натиснути, якщо треба, багатоверстатником став – змушують голосувати, голосуємо”, – підкреслив Стоян.

Пізніше, у коментарі “Новости Донбасса” народний депутат уточнив: “Справа в тому, що у нас іноді не буває наших депутатів в залі. І як голосуємо закони – проектом руку Чечетов підняв, рефлексом – нічого подібного!

Подається закон, він обговорюється в комітетах, дає висновок експертна комісія, потім збирається рада фракції, і на раді фракції приймається рішення за той чи інший закон голосувати. І тоді нам, депутатам, повідомляють – цей закон ми підтримуємо, цей – не підтримуємо. І навіть коли немає окремих депутатів, мене колеги просять проголосувати за них. Ніхто не примушує, напевно, я обмовився“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.