Новини світу. 21 серпня. Марія Альохіна, одна із засуджених учасниць панк-гурту Pussy Riot, передала листа, в якому розповідає про події, що відбулися одразу після винесення вироку.

Трьох дівчат в Москві бояться

Вона стверджує, що за ґратами з ними поводяться навіть гірше, ніж з терористами.

Лист Альохіної під заголовком “… Після суду” опублікував у своєму ЖЖ адвокат дівчат Микола Полозов.

“Після оголошення вироку нас в супроводі конвою і собак спустили до конвойного приміщення, розподіливши по камерах. Через кілька хвилин конвойний попросив дати йому виписку з вироку, а ще через кілька хвилин в камеру влетів спецназ і в нецензурній формі сказав збирати речі, на мої прохання дати час відбулася реакція у вигляді заламування рук”, – пише Марія.

Вона зазначила, що для неї така поведінка видалася дивною, оскільки зазвичай з ними не поводилися настільки грубо.

“Значить, був наказ”, – припускає вона.

“Був наказ доставити нас в автобусі, заповненому спецназом, оточеному поліцейськими легковиками і в супроводі ще двох автобусів повних спецназу так званим “коридором” – спеціально “розчищеною” від заторів смугою на дорогах через половину Москви. Що це? Так не возять терористів і людей, які скоїли злочини проти особистості, але кинути на 3-х дівчат такий ресурс означає тільки одне – страх. І це дивно – бачити розмах цього страху. Хочеться вірити, що все закінчиться добре, хоча доводиться говорить про зворотне”, – зауважила активістка.

Нагадаємо, Хамовничеський суд Москви визнав Надію Толоконникову, Катерину Самуцевич і Марію Альохіну винними у хуліганстві на ґрунті релігійної ненависті та засудив їх до 2 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Перформанс, за який тепер відповідають активістки Pussy Riot, вони влаштували в лютому 2012 року. Дівчата у різнокольорових сукнях та “балаклавках” вилізли на амвон храму і виконали пісню “Богородиця, Путіна прожени”.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.