Новини політики. 10 серпня. Юрія Луценка визнано винним.

Юрій Луценко
Звинувачення доведено матеріалами кримінальної справи, – Клименко

Слідство підтвердило факт підписання колишнім міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком постанови про продовження виробництва оперативно-розшукової справи щодо водія колишнього першого заступника СБУ Володимира Сацюка в рамках розслідування справи про отруєння Віктора Ющенка, зазначає держзвинувачення.

“У мене особисто не викликає ніяких сумнівів доведеність вини всіх підсудних, а також правильність кримінально-правової кваліфікації їхніх дій. Звинувачення доведено матеріалами кримінальної справи, показаннями, даними під час досудового слідства і в судовому засіданні”, – розповів держобвинувач по другій справі Луценка Віктор Клименко в п’ятницю.

Він підкреслив, що аналіз результатів судового слідства грунтується на матеріалах кримінальної справи, що дозволило орієнтувати суд на винесення обвинувального вироку.

“В ході слідства підтверджений факт підписання Юрієм Луценком постанови про продовження виробництва оперативно-розшукової справи щодо потерпілого всупереч чинному законодавству”, – сказав він.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 Печерський районний суд Києва визнав Луценка винним в скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до 4 років позбавлення волі.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.