Новини світу. 8 серпня. Відео. Про шкоду фастфуду, що продається в закусочних мережі McDonald’s, написані сотні статей, однак навряд чи вам доводилося чути про те, що в цій обителі нездорового способу життя комусь рятували життя.

Дівчинка вдавилася картоплею

Працівники австралійського “Макдональдса”, показали, наскільки серйозно вони дбають про клієнтів.

Співробітники одного з сіднейських “Макдональдсів” днями стали справжніми героями: їм вдалося врятувати життя однорічної дівчинки на ім’я Невае. Мама прийшла з донькою в “Макдональдс” і хотіла нагодувати її картоплею фрі. У якийсь момент малятко вдавилася скибочкою картоплі і почало задихатися. Жінка в жаху кинулася до прилавка з криками: “Врятуйте мою дитину! Вона вдавилася картоплею і не дихає!».

На щастя, продавці їжі, що мало не стала для дівчинки смертельною, не розгубилися. Вони поклали її прямо на прилавок і стали плескати її по спині, щоб дитину змогла виплюнути шматок, що застряг у горлі. Через кілька секунд більшість відвідувачів закусочної стовпилися біля дитини, намагаючись всіма силами врятувати їй життя. Хтось зателефонував у швидку допомогу, і лікарі по телефону пояснили співробітникам “Макдональдса”, що потрібно зробити.

Після того, як маленькій Невае вдалося позбутися злощасної скибочки картоплі, мати відвезла дівчинку в лікарню. Виявилося, у дівчинки стався напад кашлю, в результаті чого вона і вдавилася картоплею. На наступний день Невае виписали, а рятівникам з “Макдональдса” пообіцяли виплатити премію.

ВІДЕО

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.