Новини здоров’я. 9 серпня. Швейцарська група, яка постачає продукцію таких компаній, як Nestle і Hershey, заявила, що вживання 10 грамів темного шоколаду або його еквівалента – какао – покращує кровообіг.

Шоколад, що містить флавоноли, сприяє підтримці міцності судин

Європейська асоціація з безпеки харчових продуктів (ЄАБХП) встановила, що какао-порошок і гіркий шоколад може допомогти людям поліпшити кровообіг.

Для клінічних досліджень, проведених ЄАБХП, був використаний спеціальний процес обробки какао-продуктів, що підтримує флаваноли, які, як правило, руйнуються під час традиційного процесу виготовлення шоколаду. Після проведення дослідження група вчених прийшла до висновку, що шоколад, що містить флавоноли, сприяє підтримці міцності судин, покращує кровообіг і знижує ризик розвитку захворювань серця та судин, таких як атеросклероз.

Безпека продуктів – це головна вимога, що висувається найбільшим в світі виробникам шоколадної продукції. Якщо Європейська комісія отримує схвалення від ЄАБХП, тоді вона отримує права на використання знака якості на упаковці з продуктами, такими як какаовмісні напої, зерновий хліб або печиво.

На 2012 рік Європейський Союз затвердив всього лише 200 із понад 2500 компаній з виробництва шоколаду, надавши їм право маркувати знаком якості упаковки своєї продукції.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.