Новини здоров’я. 7 сепрня. 2 серпня 2012 вперше в історії лікарі Токійського університету в Японії за допомогою шлуночкового апарату допоміжного кровообігу Berlin Heart EXCOR ® змогли врятувати маленьку дитину з важким захворюванням серця.

Штучне серце
Апарату допоміжного кровообігу

З медичної точки зору, без допомоги цього пристрою 14-місячна дівчинка змогла б прожити всього кілька тижнів. Зараз штучне серце виконує нагнітальну функцію повністю знесиленого серця. До тих пір, поки для дівчинки вагою всього 7 кілограмів не знайдеться донорське серце, її життя буде залежати від механічного штучного серця.

Без підтримки механічного пристрою маленька пацієнтка, швидше за все, не перенесла б очікування операції з пересадки серця в Японії або транспортування для проведення аналогічної операції в іншій країні. За допомогою шлуночкового апарату допоміжного кровообігу EXCOR ® стан дитини може підтримуватися в досить стабільному стані до очікування операції.

З моменту своєї першої імплантації в 1990 році такий шлуночковий апарат успішно імплантовано вже більш ніж 1100 дітям по всьому світу. Це єдина система, здатна підтримувати всіх пацієнтів, від новонароджених до підлітків і дорослих, в очікуванні операції по пересадці серця. Шлуночковий апарат допоміжного кровообігу використовується в 138 центрах 34 країн для підтримки життя пацієнтів в часто тривалий період очікування операції – в Європі 57,5% пацієнтів чекають свого нового серця більше року. В деяких випадках, завдяки такій механічної підтримки, серце відновлюється настільки добре, що механічний пристрій витягується і пацієнт продовжує жити зі своїм власним серцем.

За матеріалами Итар-Тасс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.