Новини спорту. 9 серпня. Титулована українська байдарочниця догребла до “срібла”.

Інна Осипенко-Радомська виграла срібну медаль Олімпіади

Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008 Інна Осипенко-Радомська виграла срібну медаль Олімпіади в запливі на 500 метрів на байдарці.

Осипенко-Радомська захопила лідерство зі старту, виграла перший відрізок у 250 метрів, але далі пропустила на першу позицію представницю Угорщини Дануту Козак, яка і виграла “золото”.

Але друге місце Інна вже нікому не віддала і принесла Україні першу срібну медаль Олімпійських ігор у Лондоні, показавши час 1:52.685.

Відзначимо, Осипенко-Радомська цією медаллю зібрала повний комплект медалей Олімпійських ігор – до “бронзи” Афін і “золоту” Пекіна їй не вистачало саме срібної медалі.

Інна Осипенко-Радомська ще має можливість поповнити свою колекцію олімпійських медалей – завтра вона виступить в попередніх заїздах на 200 метрах.