Новини України. 7 серпня. Сьогодні відбулося чергове засідання у справі Оксани Макар.

Оксана потрапила до інтернату через легку розумову відсталість

На засіданні допитують як свідка заступника директора інтернату, в якому перебувала Макар з 2003 року.

Жінка зазначила, що в їхній навчальний заклад потрапляють діти, які мають легку розумову відсталість. Оксана потрапила до них саме з цієї причини. Вчилася вона середньо, зате брала участь в художній самодіяльності інтернату. Дівчина за період свого перебування в інтернаті двічі тікала, але її тут же повертали назад.

В ході допиту свідка адвокат Микола Катеринчук проговорився і оголосив частину інформації з протоколу попереднього слідства. Він запитав свідка, чи розповідала Оксана заступнику директора про те, що її гвалтували. Свідок підтвердила цей факт, додавши, що це сталося, коли Оксані було 10-11 років.

За словами свідка, Оксана продавала яблука, а до неї підійшов чоловік, який хотів купити їх, але у нього не було грошей. Тому він запросив дівчинку до себе додому.

Катеринчук запитав у свідка, мовляв, ви впевнені, що Оксану гвалтували? На що заступник директора інтернату відповіла, що про це їй говорила сама Оксана, але дівчинка могла і перебільшити.

Тоді Микола Катеринчук сказав: “А ви нічого не знаєте про вазу, розбиту голову?” Свідок негативно махнула головою, а адвокат вигукнув: “Не було згвалтування!”

Тоді суддя зупинив цей діалог, що це інформація протоколу попереднього слідства і якщо треба буде його прочитати, то прочитають після того, як опитають свідка. Протокол дійсно зачитали. Проте за зачиненими дверима, без журналістів.

Нагадаємо, 9 березня в Миколаєві троє молодих людей згвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім намагалися спалити живцем. На покинутій будові дівчину знайшов випадковий перехожий. Близько трьох тижнів медики боролися за життя дівчини, але 29 березня вона померла в Донецькому опіковому центрі.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.