Новини світу. 24 серпня. 29-річний португалець Семюел Сільва вразив Інтернет-спільноту портретом дівчини, який він намалював звичайними кульковими ручками.

Намальований портрет дівчини

Його майже неможливо відрізнити від фотографії. На створення картини Сільва витратив всього 30 годин. За основу він взяв знімок рудої дівчини російського фотографа Христини Тарариної. Сам Сільва описує своє неймовірне мистецтво як не більше ніж хобі.

“Я просто адвокат, мистецтво є для мене всього лише хобі, хоча в мене займає від п’яти до 50 годин, щоб закінчити кожен малюнок. Я почав малювати, коли мені було два роки”, – поділився він з новознайденими шанувальниками на сайті deviantART.

Він розповів, що під час роботи над своїми малюнками використовує тільки вісім кольорів.

“У мене є вісім кольорових кулькових ручок, для цього малюнка я використав шість з них плюс чорний колір. Це звичайні кулькові ручки”, – зазначив він.

При цьому, за словами Сільви, він ніколи не змішує кольори: а просто штрихами накладає кілька прошарків чорнила, таким чином створюються ілюзія змішування та ілюзія кольору, якого у нього насправді немає.

“Кулькові ручки – вельми недооцінений і дуже виразний інструмент. Суть не в тому, що ви використовуєте, а як ви це використаєте”, – впевнений художник.

Джерело newsru.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.