Новини України. 4 серпня. Відео. На Вінниччині у селі Городище 10-річна дівчинка, яка сама ще не навчилася добре плавати, врятувала дорослого чоловіка, який тонув.

Наталя Левченко врятувала чоловіка

Майбутня п’ятикласниця Наталя гралася недалеко від обійстя бабусі.

Купатися без дорослих вона ще не ходить, але того дня вийшла прогулятися біля річки Згар. А там, за 20 метрів від берега, побачила 41-річного сусіда обличчям у воді.

“Він не кричав. В нього тільки білі ноги було видно і обличчям був в воді”, – пригадує дівчина. Оскільки нікого з дорослих на березі не було, вона сама вскочила у воду і неймовірними зусиллями дотягла потопельника до суші.

“Я його взяла за шию і тягнула до берега. Він не казав нічого. Він тільки в воді рукою хлюпався. Я його витягла… а тоді побігла по маму”, – розповіла Наталя. Мати дівчинки працює санітаркою у лікарні, тому не розгубилась і надала першу допомогу.

“Звільнила дихальні шляхи від слизу… і масаж серця почала робити. Бачу: він дихає“, – розповіла мама Наталі Олена Левченко. Інші сусіди викликали швидку, тож, далі допомогу врятованому надавали лікарі.

Вже наступного дня врятований односелець був вдома. Однак із журналістами про ситуацію він говорити не хоче, бо й без того село гуде, що його, 41-річного тракториста, врятувала 10-річна дитина.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.