Новини політики. 3 серпня. Укласти на голові косу Юлію Тимошенко вмовила її мати після перегляду фотографій з прабабусею.

Тимошенко “позичила” зачіску у прабабусі

Помічниця Юлії Тимошенко Ольга Трегубова розповіла нову версію виникнення незвичного іміджу Юлії Тимошенко – коси.

“До 2000 року Юля носила каре, а потім почала відрощувати волосся. А десь на початку 2004-го ми почали щось заплітати.

(Історію коси) я дізналася від мами Людмили Миколаївни. Якось Юля приїхала до неї, і вони переглядали старі сімейні фотографії, на одній з них вони побачили Юлину прабабусю. У цієї прабабусі була заплетена коса. І тоді Людмила Миколаївна каже: “Юля, ти публічна людина, весь час на виду, на вулиці, на майданах, де то вітер, то дощ, тобі треба мати охайну голову. Дивись, у твоєї бабусі була така коса. Давай і тобі спробуємо зробити таку зачіску”.

І ось саме після цього Юля почала цю ідею реалізовувати в життя. І до речі, управляється зі своєю зачіскою самостійно, за 2-3 хвилини”, – повідомила Трегубова.

За її словами, Тимошенко в нинішніх умовах сама працює на свій імідж, сама себе доглядає.

“Вона все прекрасно сама вміє робити, може себе і обслужити і приготувати. Вона справжня жінка і ми бачимо по телевізору, що і в ув’язненні доглядає за собою: у неї охайно зроблені нігті, у неї чиста вимита голова, на ній чистий одяг. Вона – людина і ніщо людське їй не чуже”, – підсумувала помічниця екс-прем’єрки.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.