Новини культури. 7 серпня. З 14 по 19 серпня 2012 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.

Сорочинський ярмарок
Завершується підготовка до цьогорічного ярмарку

Генеральний розпорядник – ТОВ «Сорочинський ярмарок» організовує і проводить цей захід з 1999 року.

Знаменними подіями цього року є 75 річниця від утворення Полтавської області, 210 років утворення Полтавської губернії та 160 років від дня смерті Миколи Гоголя.

Завершується підготовка до цьогорічного ярмарку. У порівнянні з минулим роком зросла кількість поданих заявок. Серед них і постійні учасники, такі як «Кременчукм’ясо» та Полтавський м’ясокомбінат, Дружківська харчосмакова фабрика, хлібзавод «Південний», Миргородський завод мінеральних вод, Лубенський молочний завод, підприємства важкої промисловості – Крюківський вагонобудівний завод, Кременчуцькі колісний завод та завод дорожніх машин, а також «Слобожанський ярмарок».

Як повідомляє Урядовий портал, на ярмарку будуть широко представлені продукти харчування та напої, одяг та взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка і добрива, будівельні матеріали, мед, посуд та багато всього гарного і корисного.

Звісно, порадують своїми виробами ручної роботи майстри народних промислів з усіх областей України, які представляють всі напрямки декоративно-прикладного мистецтва.

Як і завжди будуть нові цікаві сюрпризи в культурно-розважальній програмі, нові міні-проекти, презентації. Кожного дня об 11:00 гостей ярмарку вітатиме сам «Гоголь» та герої його творів, що вже стало традицією.

Із 21-ї години на садибі Хіврі можна буде переглянути шедеври українського кінематографу.

Ярмарок має бути цікавим не лише тим, хто на ньому вперше, а і тим, хто його відвідує з року в рік.

Щороку на Сорочинський ярмарок приїздить понад мільйон гостей, 20-30 іноземних делегацій, сотні журналістів. Розширюються зв’язки з країнами близького та далекого зарубіжжя.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.