Новини України. 15 серпня. Міська рада Красного Луча, що на Луганщині, офіційно визнала російську мову регіональною.

Красний луч прийняв російську мову регіональною

Це місто стало першим в Луганській області, де було прийнято таке рішення. Депутати розглянули мовне питання за ініціативою фракції Партії регіонів. Відповідно до прийнятого рішення сесії від 14 серпня 2012 року, на території Краснолуцької міськради тексти офіційних оголошень і повідомлень, найменування органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, написи на їх печатках і бланках, а також друкована продукція для службового і прикладного використання (бланки, форми, квитанції, квитки і т.д.) будуть тепер на державному та російською мовами.

Крім того, депутати-регіонали доручили виконкому міської ради підготувати пропозиції для зміни обсягів викладання російської мови в школах – відповідно до її розповсюдження в місті і потреб городян, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Як заявила міський голова Красного Луча Марина Філіпова, міськрада прийняла природне і єдино правильне рішення, тому що абсолютна більшість городян – понад 80%, згідно з офіційними даними держстатистики, – вважає російську мову рідною.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.