Новини шоу-бізу. 5 серпня. Відео. Феєричний концерт Мадонни, який відбувся 4 серпня на НСК “Олімпійський”, буквально підірвав публіку.

Концерт у Києві спричинив справжній фурор

Протягом усього минулого вечора шоу Мадонни та затримка концерту на 3,5 години стали топовими темами у соціальних мережах.

Однак, на зважаючи на таке “запізнення” концерту, враження у всіх все одно були неймовірними. Усі в один голос говорили, що такого шоу в Україні ще не було. Проте, були й такі, які давали негативні відгуки, мовляв, “концерт Мадонни – це “ге” і викинуті гроші на вітер”.

Водночас більшість все ж лишалась задоволеною і зарядженою емоціями на кілька тижнів уперед. “Це емоційний оргазм”, – пише Інга Котенко в Facebook, яка побувала на концерті.

Найбільше, чим вразила Мадонна українців – знаннями наших матів. Викрикування “о*уєнно” зі сцени, привело всіх у захват. Тридцятитисячний натовп буквально взревів від сміху. Зазначимо, цими словами співачка резюмувала свою промову, в якій закликала зруйнувати всі стереотипи та перестати займатися дискримінацією.

А ще Мадонна здивувала тим, що не знає, як виглядає український прапор і переплутала його з російським. Не дивлячись на затримку концерту, Мадонна подарувала українцям справжнє двогодинне шоу, яке найближчим часом навряд чи хтось зможе повторити.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.