Новини України. 13 серпня. Лідерові Радикальної партії Олегові Ляшку повернули документи, які кілька днів тому були викрадені з його машини.

Олег Ляшко
Ляшко вдячний двірнику за “мужній вчинок”

До Верховної Ради портфель із документами приніс чоловік, який працює двірником на Печерську в Києві. Про це політик написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Мені зателефонували, і сказали, що знайшовся мій портфель із документами. До Верховної Ради його принесла чесна і героїчна людина – Сергій Кобзар, 32 роки, який працює двірником на Печерську. Прибираючи свою територію, він знайшов портфель і продивився його вміст. Побачивши мій паспорт і посвідчення народного депутата, він одразу ж приніс знахідку до парламенту”, – написав Ляшко.

Нардет також зазначив, що вдячний чоловіку за такий “мужній вчинок” і зрадів, що є на світі порядні люди.

“Злодії навмисне вкрали мої документи, бо знали, що я мав подавати їх на реєстрацію до ЦВК. Але, дякувати Господу Богу, що є ще на світі порядні люди. Це символічно, що саме людина, з таким прізвищем – Кобзар, допомогла мені, бо я завжди поважав і любив творчість Великого Кобзаря, і навіть з’їзд Радикальної Партії відбувся в парку ім. Тараса Григоровича Шевченка біля пам’ятника нашому генію. Для мене Шевченко – символ віри в майбутнє України. Хай Бог береже таких чесних і справедливих людей, як Сергій! А іншим додає мужності і порядності, щоб робити вчинки, гідні звання Людини”, – написав Ляшко.

Нагадаємо, вибивши скло із машини лідера Радикальної партії Олега Ляшка вкрали документи та затверджений з’їздом список кандидатів на вибори до парламенту.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.