Новини технологій. 29 серпня. Mozilla Foundation випустила стабільну версію браузера Firefox 15 для комп’ютерів і для мобільних пристроїв на операційній системі Android.

У браузері для комп’ютерів оптимізовано управління пам’яттю

У браузері для комп’ютерів оптимізовано управління пам’яттю: тепер доповнення для Firefox витрачають менше ресурсів.

З’явилася функція оновлення у фоновому режимі. Firefox 15 підтримує третю версію SPDY – створеного Google протоколу, який покликаний прискорити завантаження веб-сторінок.

У браузер вбудований переглядач файлів PDF під назвою PDF.js. За замовчуванням він відключений; увімкнути його можна в налаштуваннях оглядача. Зросла продуктивність 3D-графіки за рахунок підтримки стислих текстур. Крім того, в Firefox 15 з’явилися нові інструменти для розробників, в тому числі відладчик JavaScript.

Нововведення в Firefox для Android включають новий “домашній екран”, підтримку Flash в планшетах на базі Android 2.3, інструменти виділення і пошуку тексту та “перемикач” між мобільною і звичайною версіями сайту.

Браузер Firefox 15 для комп’ютерів можна завантажити з сайту mozilla.org. Додаток для Android доступний в інтернет-магазині Google Play.

За матеріалами Рroit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.