Новини України. 27 серпня. Партія регіонів прийняла мовний закон, а президент Віктор Янукович підписав його, бо Схід України дав такий наказ, а Галичина своєю чергою є слабкою.

Герман соромно за Захід

Про це під час прес-конференції у Львові 27 серпня сказала радник президента Ганна Герман.

«Так, Схід переконав правлячу партію в тому, що для них є важлива російська мова. Коли Янукович ішов у президенти, його підтримували ті люди, які виступали за російську мову, щонайменше, як регіональну. Вони давали йому цей наказ. Якби за нього голосувала Галичина і дала йому інший наказ, він був би зобов’язаний його виконувати», – зазначила Ганна Герман.

«У даному випадку ми з вами можемо нарікати лише на себе, на те, що ми слабкі. Цей світ – жорстокий, не тільки Україна, а цілий світ. У цьому світі перемагає сильний», – додала вона.

Окрім того, Ганна Герман також сказала, що «треба говорити по-українськи, думати по-українськи, писати по-українськи…»

«Або по-російськи – хто собі як вважає. Треба жити так, як жили до цього закону», – зазначила Ганна Герман, нагадавши при цьому, що президент пообіцяв дуже суттєві зміни до цього закону.

Радник президента також висловила своє здивування через те, що суспільство так байдуже відреагувало на мовний закон.

«Я розповідала своїм друзям і соратникам про те, що в галичан, моїх земляків, забирали заводи, забирали землі – вони мовчали. Але я казала, що якщо хтось спробує забрати мову, вони цього не віддадуть. І коли біля Українського дому вийшло 150 чоловік, я опустила очі з соромом. Я помилилася. Люди не вийшли», – розповіла Ганна Герман.

Під час прес-конференції у Львові Ганна Герман також сказала, що відчуває себе дуже потрібною в Партії регіонів і у виборчому списку цієї політичної сили, а також зазначила, що хотіла б балотуватися в одному мажоритарному окрузі з Дмитром Табачником.

Джерело ZAXID.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.