Новини України. 19 серпня. Нардеп Геннадій Москаль відправив прем’єру Миколі Азарову офіційне депутатське звернення, написане мовою ідиш.

Москаль хоче відповідь на листа мовою ідіш

У прес-службі депутата зазначили, що звернення стосується зловживань голови Чернівецької Облдержадміністрації Михайла Папієва своїм службовим положенням під час виборчої кампанії.

“Чернівецький губернатор, грубо порушуючи Закон “Про вибори народних депутатів України”, особисто агітує за кандидатів від Партії регіонів, на чому його неодноразово ловили ЗМІ”, – йдеться в повідомленні.

Звернення написане мовою ідиш (єврейська мова германської групи, яка включена до переліку регіональних мов) у відповідності до закону “Про засади державної мовної політики”, зазначили у прес-службі нардепа. Ще раніше Москаль направив секретарю РНБО Андрію Клюєву депутатське звернення щодо бездіяльності Державної прикордонної служби, а також СБУ та МВС у справі прокладки “контрабандного” тунелю під українським кордоном. Пізніше Москаль заявив, що відповідь на цей запит отримав українською мовою. Він має намір наполягати на отриманні відповіді русинською мовою, в іншому випадку буде подавати позов до адміністративного суду.

Джерело Тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.