Новини політики. 2 серпня. Відео. Автор фінансової піраміди Сергій Мавроді оголосив про створення в Україні політичної партії «МММ».

Участь партії у виборах дозволить провести потужну рекламну кампанію піраміди в Україні

«Зараз ми висуватимемо її на майбутніх виборах в парламент», – повідомив Мавроді в своєму відеозверненні.

За його словами, прийшов час посилювати ідеологічну роботу, оскільки МММ покликане змінювати світ. «Тому я оголошую початок суспільно-політичної роботи», – анонсував Мавроді. При цьому він визнає, що участь партії у виборах дозволить провести потужну рекламну кампанію піраміди в Україні.

Зовсім недавно в ЗМІ з’явилася інформація про закриття піраміди Мавроді МММ-2011. Але тут же Мавроді оголосив про впровадження нової версії системи – МММ-2012. За словами її засновника, такий стратегічний хід повинен врятувати попередню піраміду.

Якщо вірити інформації, отриманій в результаті листування в онлайн-чаті на офіційному сайті Мавроді, 10% від усіх вкладів в МММ-2012 підуть на відшкодування втрат попередньої структури. Визначення вкладників, кому повернуть гроші в першу чергу, а кому доведеться ще почекати, відбувається у випадковому порядку.

Але, за словами онлайн-консультанта, поза чергою йдуть люди, які найбільше потребують коштів. Наприклад, ті, кому потрібно погасити кредити або належить зробити операції. Як докази виступають різні документи, що підтверджують ті чи інші обставини. Як правило, вкладники відправляють всю документацію керівникам, ті, в свою чергу, пересилають вищому керівництву, і в результаті вони потрапляють до координатора.

ВІДЕО

За матеріалами Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.