Новини шоу-бізу. 3 серпня. Мати Майкла Джексона, 82-річна Кетрін Джексон, знову призначена постійним опікуном його дітей.

Діти Майкла Джексона
Діти Майкла Джексона живуть у Лос-Анджелесі

Син брата співака Тіто Джо Джексон, який був опікуном раніше, тепер тимчасово буде співопікуном.

Таке рішення суддя Мітчелл Беклоф прийняв 2 серпня. Адвокати Кетрін Джексон і Тіто Джо Джексона подали до суду заяву з проханням зробити їх обох співопікунами. Слухання з цього питання призначено на 22 серпня. У заяві, переданій судді, Кетрін Джексон стверджує, що довіряє Тіто Джо Джексону.

Кетрін Джексон була тимчасово відсторонена від опікунства 25 липня в зв’язку з тим, що знаходилася в Арізоні, в той час як діти співака – 10-річна Бланкет, 15-річний Прінс і 14-річна Періс – живуть у Лос-Анджелесі. За її словами, вона не знала, що її шукають.

У документах, наданих суду, Кетрін Джексон стверджує, що перебувала на відпочинку і не мала зв’язку з зовнішнім світом. За її словами, у неї забрали мобільний телефон і іPad (за яких обставин це сталося з повідомлень агентств неясно). Як розповіла Джексон, про те, що її шукають, вона випадково почула по телевізору (при цьому в її власній кімнаті телевізора не було, як і працюючого телефону).

У ЗМІ те, що відбувається, пов’язують з боротьбою за спадок співака. В деяких виданнях висловлювалася версія, згідно якої до Арізони Кетрін Джексон відвезли чотири сини, які не давали їй говорити з онуками. В публікаціях з цього приводу наголошується, що брати співака за його заповітом нічого не отримали, весь спадок відійшов його матері і дітям. Кілька дітей Кетрін Джексон у листі виконавцям заповіту Майкла Джексона стверджували, що заповіт було підроблено.

Майкл Джексон помер у червні 2009 року. Причиною смерті стало передозування заспокійливого препарату пропофолу. Особистого лікаря співака Конрада Мюррея, який виписав йому цей препарат, визнали винним у ненавмисному вбивстві і засудили до чотирьох років в’язниці. Раніше стало відомо, що він запросив до себе в тюрму Кетрін Джексон і пообіцяв відповісти їй на всі питання, які її цікавлять.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.