Новини технологій. 6 серпня. Відео. Компанії Logitech і Skype спільно анонсували випуск пристрою, який отримав назву Logitech TV Cam HD.

Logitech TV Cam HD – спільне творіння Logitech і Skype

Дана новинка являє собою аналог веб-камери, але призначена для підключення до телевізора і володіє початково підтримкою функціональності Skype, що дозволяє здійснювати відеодзвінки без використання комп’ютера та додаткового програмного забезпечення.

Камера Logitech TV Cam HD представляє собою спеціалізований комп’ютерний пристрій. Він містить саму камеру з оптичною системою Carl Zeiss, мікрофон, вбудований модуль бездротового зв’язку Wi-Fi, мережевий порт Ethernet і відеовихід HDMI. Також в наявності є попередньо встановлений клієнт Skype.

Камера і мікрофон служать для захоплення відео і звуку. Модуль Wi-Fi або порт Ethernet можуть використовуватися для підключення до локальної мережі з виходом в мережу Інтернет. А через порт HDMI отриманий від співрозмовника відеосигнал із звуковим супроводом передається на будь-який сумісний телевізор, що володіє відповідним входом HDMI. В результаті, у користувача відпадає необхідність використовувати для здійснення відеодзвінків комп’ютер або ноутбук.

Також підтримується можливість здійснення дзвінків на стаціонарні та мобільні телефони. У комплект поставки новинки включається пульт дистанційного керування, що дозволяє віддавати камері відповідні команди і здійснювати навігацію.

Очікується, що камера Logitech TV Cam HD надійде в продаж у США та країнах Європи в серпні-вересні 2012 року. Рекомендована роздрібна ціна новинки встановлена на рівні $ 200 (близько 1600 грн).

ВІДЕО

За матеріалами itc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.