Новини здоров’я. 6 серпня. Ендокринологи не рекомендують громадянам вживати морозиво і газовані напої для вгамування голоду і спраги в літню спеку.

Морозиво не вгамує голод і спрагу в літню спеку

За їх словами, ці продукти містять швидко засвоювані вуглеводні, що не дозволяють вгамувати голод і спрагу. Тому через деякий час організм знову потребуватиме надходженнях нових вуглеводнів.

Фахівці радять тамувати спрагу простою водою або водою Xooma, яка до того ж заповнює баланс вітамінів і мінеральних речовин в організмі, а з голодом допоможуть впоратися продукти з вмістом повільно засвоюваних вуглеводнів, наприклад, такі , що містять борошняний компонент.

Якщо ж говорити про якість продаваного морозива, то Армен Погосян, який є головою ГО «Асоціації споживачів» у Вірменії, зауважив, що громадяни не скаржилися на якість вживаного морозива, незважаючи на те, що на упаковці морозива виробники вказують лише термін зберігання, не зазначаючи терміну випуску продукту.

До того ж він порекомендував не вживати продаваного на вулиці «наливного» морозива, так як до сих пір експерти не зробили ніякого висновку про його бактеріологічний склад.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.