Новини політики. 10 серпня. Відео. Передвиборча кампанія, яка стартувала в Україні ще 30 липня, поки не встигла здивувати електорат оригінальними ходами.

Мультфільм вийшов якісним з технічної точки зору

Якщо, звичайно, такими ходами не є підписання Закону про статус російської мови в Україні і висунення чергових звинувачень проти Юлії Тимошенко.

На цьому тлі виділилася партія “УДАР Віталія Кличка”, яка набирає популярність серед українців.

Нова анімація “Настав час УДАРу” демонструє лідера партії Віталія Кличка, який у буквальному сенсі слова очищає українську політику, – чиновники починають працювати, люди крокують за мультяшним героєм, над країною сходить веселка.

Особливо комічно виглядає глава країни, що сидить у короні на троні з мішків з грошима і браво роздає вказівки своїм підлеглим, які намагаються поливати опонентів брудом. Правда, в цьому бруді в підсумку виявляються вони самі.

Окремо варто відзначити, що мультфільм вийшов якісним з технічної точки зору – у ньому успішно відобразили навіть знамените підкидання брів, характерне для Віталія Кличка. Разом з цим, люди, задіяні в сюжеті анімації, не виглядають сірою масою, а їхні страждання від корупції зображені символічно і з іронією, якої часто і не вистачає політичній рекламі. Виглядає досить свіжо після зомбуючої реклами Партії регіонів і Наталії Королевської.

Раніше в Україні вже були спроби створити політичні мультфільми – найтривалішим проектом стали “Веселі яйця”, які, втім, швидко канули в Лету.

ВІДЕО

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.