Новини політики. 4 серпня. Канада пропонує ввести санкції проти представників режиму українського президента Віктора Януковича.

Основна політика Януковича полягає в тому, щоб зробити багатих багатшими

Про це заявив Парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Боб Дечерт, пише газета Ukrainian Weekly.

За словами Дечерта, Канада могла б відмовити у в’їзді особам, які зловживають владою, та заморозити їхні активи. Обдумування подібних кроків відбувалося б в унісон з тим, що пропонують Сполучені Штати, йдеться у статті Ukrainian Weekly «Ігри у «кішки-мишки» в Україні».

Окрім того, Дечерт запропонував, щоб Канада продовжувала працювати над, але не ратифікувати угоду про вільну торгівлю з Україною, поки країна не повернеться на шлях до верховенства права, інформує прес-служба «Батьківщини».

У статті також наголошується, що «Янукович, чия основна політика полягає в тому, щоб зробити багатих багатшими (його сім’я швидкими темпами піднімається на саму верхівку) та тримати опозицію у в’язниці, схоже, впевнений, що Канада та інші демократії не спроможні його зупинити. Але вони повинні. Якщо вони не зупинять цей процес в Україні, це матиме наслідки для всього колишнього радянського простору. Погані уряди загрожують глобальному миру та безпеці, і це наша проблема, а не тільки України».

«Саме тому Канада разом з іншими демократіями стоятиме на варті 16 серпня, коли відбудеться чергове засідання з розгляду касаційної скарги Тимошенко», – йдеться у статті.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.