Новини світу. 21 серпня. Ізраїль передав Єгипту вимогу, що він повинен вивести свої танки з Сінайського півострова, тому що їх подальша присутність є порушенням мирної угоди між двома країнами, повідомила 21 серпня газета «Маарів».

Танки
Ізраїль просить Єгипет вивести свої танки

Зазначене повідомлення було направлено Каїру за допомогою Білого дому, для наданню проханню більшої ваги. Ізраїль також висловив протест проти продовження збільшення військової присутності Єгипту на Сінаї, яке триває вже без узгодження з Єрусалимом.

20 серпня джерело в єгипетських силах безпеки повідомило агентству Reuters, що Каїр планує незабаром розмістити танки, літаки і ракетні пускові установки на Сінаї з метою викорінити терористичні елементи на півострові. Цей крок буде являти собою безпрецедентну військову присутність Єгипту на Сінайському півострові, демілітаризація якого є частиною мирний договір 1979 року між двома країнами. Єрусалим вважає півострів стратегічною буферною зоною.

Рішення звернутися до єгипетської влади через Білий дім було прийнято, як мовиться в статті газети «Маарів», тому, що ізраїльські відносини з Єгиптом стали напруженими в останні місяці, а Сполучені Штати як і раніше мають сильний вплив на нього в силу наданої Каїру щорічно військової допомоги в розмірі 1,3 млрд доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.