Новини України. 16 серпня. Сьогодні в ході судового засідання у справі про вбивство Оксани Макар були зачитані характеристики трьох обвинувачених.

На засіданні були зачитані характеристики трьох обвинувачених

Так, підозрюваний Євген Краснощок характеризується переважно з негативного боку: мати вихованням сина не займалася, перебував на обліку в дитячій кімнаті міліції, брав участь у бійках, мав кілька приводів до міліції у зв’язку з розпиванням спиртних напоїв у громадських місцях і порушенні громадського порядку в Корабельному районі міста Миколаєва. Крім того, в 2010 році перебував у розшуку ініційованим корабельним райвідділом міліції. Медична характеристика: психічними захворюваннями не страждав і не страждає в даний час, міг повною мірою відповідати за свої дії.

Слідом за Краснощоком, зачитали характеристику Присяжнюка. Його характеризують як людину добру, що вміє відстоювати свою думку і поважає думку інших людей. Він брав участь у шкільних олімпіадах. У нього є вища освіта вчителя історії. Як відомо, він працював в мерії у відділі культури. Присяжнюка всиновили, коли йому було 5 років. При розмові з психіатром затриманий висловив свої співчуття, що не зупинив Краснощока, коли той душив Макар, і не викликав міліцію. Він також визнає, що брав участь у приховуванні злочину. Але версію про згвалтування не визнає, так як каже, що все було за взаємною згодою, а у вбивстві участі не приймав. Примітно, що вже, будучи взятим під варту, він звертався до лікаря зі скаргами на болі в статевих органах. Також, як і інші обвинувачені, він неодноразово був помічений за розпиванням спиртних напоїв.

Характеристика Погосяна також була позитивною. Погосян до кримінальної відповідальності не притягувався. Був тільки один нюанс: він отримував попередження від міліції з приводу того, що пив пиво в громадському місці. В армію його не взяли через хворобу серця. У 2010 він працював на заводі “Зоря-Машпроект”, підробляючи фрілансером в інтернеті. У школі вчився добре, був скромним і стриманим хлопцем. У дитинстві, під час змагань з кік-боксингу втратив свідомість, а отямився вже на лавці перед рингом. Після цього йому ще пару днів було погано. Коли помер його батько, Погосян часто йшов з дому, тому як сильно страждав. А вдома мати і бабуся сильно оплакували покійного. Тим самим, як мовиться в його характеристиці, вони нагнітали обстановку будинку.

Джерело Подробності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.