Новини світу. 15 серпня. У Єгипті виявлено два раніше невідомих комплекси пірамід, відкриття яких належить американському археологу Анджелі Мікол.

В Єгипті знайшли нові піраміди

Вона йшла до нього 10 років, буквально не виходячи з дому в штаті Північна Кароліна, просто розглядаючи планету за допомогою інтернет-сервісу Google Earth. Програма дає рельєфне комп’ютерне зображення поверхні Землі. У басейні Нілу археолог розгледіла дві групи дивних пагорбів і трикутне плато. Якщо воно було основою піраміди, то виходить, що вона втричі більша за найбільшу на планеті піраміду Хеопса в Гізі. Тепер археолог збирається в експедицію.

“Ці знімки говорять самі за себе, – розповідає Мікол. – У зазначених районах стовідсотково зберігається багато таємниць, які можна вивчити лише в рамках археологічної експедиції”.

“Моя мрія – працювати з археологами в тих місцях, які я знайшла, вивчаючи знімки з супутника. Адже знахідка – це лише перший крок на шляху до розуміння загадок минулого”, – пояснює Мікол.

Зазначимо, Анжела Мікол є випускницею університету Північної Кароліни в Шарлотт (University of North Carolina at Charlotte) і вже багато років займається археологією. Серед інших її знахідок останки стародавнього міста, розташованого неподалік від півострова Юкатан, що було затоплене морем.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.